Zadzwoń do nas: 77 54 30 544 - email: biuro@netgis.pl

Portal cmentarzy.

Miasto Ruda ŚląskaOpis projektu

Przedmiotem zamówienia było wykonanie zadania „Inwentaryzacja cmentarzy komunalnych w Rudzie Śląskiej”, która obejmowało wykonanie inwentaryzacji dot. ilości i usytuowania grobów i grobowców, istniejącej zieleni, alei, ścieżek, chodników, placów, zatok, budynków i budowli, elementów architektury sakralnej, ogrodzenia, punktów czerpania wody, oświetlenia, istniejących mediów na cmentarzach komunalnych w Rudzie Śląskiej, jak również wprowadzenie danych do programu użytkowego i na interaktywną mapę cmentarza.

System obejmuje sześć cmentarzy komunalnych miasta Ruda Śląska – w dzielnicach

  • Halemba,
  • Nowy Bytom,
  • Orzegów,
  • Ruda.

Łącznie zajmują one powierzchnię ponad 13 hektarów, na których znajduje się obecnie ponad 20 tysięcy grobów.

Po najechaniu kursorem na wirtualny grób, wyświetla nam się informacja o pochowanej osobie: imię, nazwisko, data urodzenia oraz data śmierci. System zawiera także katalog zdjęć nagrobków, który również pojawi się po kliknięciu na grób. – System umożliwia również wyszukiwanie grobów według różnych kryteriów – imienia, nazwiska, daty urodzenia lub śmierci osoby pochowanej – podkreśla Agnieszka Dudek z Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Występuje również opcja zapalenia wirtualnego znicza czy również wydrukowania mapy dojścia do danego grobu.

Zarządcom cmentarzy system ma przede wszystkim ułatwić prowadzenie ewidencji opłat. Nie ulega wątpliwości fakt, że jest również ciekawym udogodnieniem dla osób, które chcą dowiedzieć się jakichś informacji o pochowanych zmarłych.

Szczegóły projektu

  • Klient Miasto Ruda Śląska
  • Tagi Geoportal, Web Development
Podgląd

Inne projekty

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...